رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در نشست با رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت: انتظار می رود دانشگاه ها در امر آموزش و پژوهش دانشجویان پیشتاز و سرآمد باشند

در جریان سفر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به استان خراسان جنوبی، رئیس دانشگاه نیز به همراه وی از فضاهای خوابگاهی ورزشی و سایر زیرمجموعه های معاونت فرهنگی دانشگاه و بیمارستان آنکولوژی رادیوتراپی ایرانمهر بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشگاه در این بازدیدها با اظهار اینکه باید به مجموعه وزارت بهداشت برای انتخاب دکتر لاری به عنوان معاون فرهنگی دانشجویی و انتخاب مهندس رحیمی به عنوان رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت تبریک گفت تصریح کرد: گاهی اوقات دانشگاه ها، هیچ چشمداشتی به وزارتخانه ندارند و همین که حمایت از سوی مسئولین وزارت بهداشت را احساس کنند، دلگرم می شوند.

دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی اظهار اینکه بیشترین مشغله ذهنی روزانه روسای دانشگاه های علوم پزشکی، رسیدگی به امور درمانی، بهداشتی است گفت: انتظار می رود که دانشگاه ها در امر آموزش و پژوهش دانشجویان پیشتاز و سرآمد باشند.

وی همچنین با اشاره به اینکه خوابگاه های دانشگاه قدمتی بین ۲۵ تا ۴۰ ساله دارند خواستار مساعدت وزارت بهداشت برای ساخت خوابگاه های جدید در دانشگاه شد.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *