بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مجتمع صندوق رفاه دانشجویان

به گزارش مفدا، دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه عصر دیروز (دوشنبه) ۱۶ دی ماه در قالب سفر دو روزه به استان مازندران از بخش‌های مختلف مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی صندوق رفاه دانشجویان واقع در خزرآباد ساری دیدن کرد.

در این بازدید مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سرپرست اداره کل فرهنگی، بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان ، حجت حجازی زاده رئیس اداره نشریات و تشکل‌های اسلامی، معاون وزیر بهداشت را همراهی و مشایعت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همچنین از سالن آمفی تئاتر و اجتماعات صندوق رفاه دانشجویان، سالن سرپوشیده و همچنین استخر و باشگاه بدنسازی این مجتمع دیدن کرد. همچنین دکتر لاری از سالن تفریحات و سرگرمی این مجتمع دیدن کرد.

معاون وزیر بهداشت در بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، با اشاره به ظرفیت و امکانات مطلوب این مجتمع برای استفاده از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و همچنین کارکنان ادارات و نهادهای تابعه وزارت بهداشت، بر استفاده از این ظرفیت‌ها در برگزاری مراسم‌های مختلف از جمله المپیادهای ورزشی، جشنواره‌های علمی و برگزاری همایش‌ها و نشست‌های مختلف تاکید کرد.

دکتر لاری و هیات همراه امروز سه شنبه ۱۷ دی ماه قرار است از دانشگاه علوم پزشکی بابل دیدن کند و در بدو ورود به این دانشگاه در قالب نشستی، با رئیس این دانشگاه و همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی و دیگر مسوولان این دانشگاه دیدار کند.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *